Właściwie każdy z nas pragnie mieć niewiarygodny, biały uśmiech

Prawie każdy z nas preferuje mieć piękny, biały uśmiech. Jednak nie każdy z nas ma szczęście radować się pieknymi zębami.
Przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być różne. Od kwestii genetycznych, które powodują, że zgryz nie jest prosty, przez różnorodnego rodzaju wypadki podczas życia. Natomiast nie musi tak być. Z poradą przychodzi tobie ortodonta. Specjaliści z tej dziedziny mogą naprawić nierówne zgryzy, nierówne zęby a oprócz tego odmienne rzeczy, które nie tylko odbierają wam urodę, niemniej jednak wielokrotnie także są przyczyną próchnicy czy stanów zapalnych w jamie ustnej.
Jakiś czas temu tego rodzaju zabiegi były w większości przeznacozne dla młodych ludzi, dzisiaj nie ma praktycznie ograniczenia wiekowego, w której jest możliwość ulepszyć nasz uśmiech. Trzeba natomiast pamiętać, iż im starszy człowiek, tym dłużej potrwa osiągnięcie finalnego efektu. Nie bywa to jednak nieosiągalne.
Na pierwszej rozmowie ortodonta wykona z nami konsultację, żeby poznać potrzeby a dodatkowo przedstawić możliwe metody leczenia. Do korekty niewielkich wad wystarczy nam aparat wyjmowany w większości sytuacji na noc. Przy dużo ważniejszych wadach, możemy zdecydować się na stały apart. Aparat montowany jest do zębów za pomocą specjalnego kleju. Dlatego, zgryz jest poddawany korekcji cały czas, stale.
Stałe aparaty są dostępne w tradycyjnej formie, gdzie zamki są widoczne, przez montowane również z przodu, niemniej jednak niewidoczne, aż do montowanych z tyłu zębów, co powoduje, że są kompletnie niewidoczne przez ludzi.

Autor: ortodonta Warszawa Wola

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *