W gazowych kominkach ogień jest pod presją…

Biokominki mają śliczny wyraźny żółty gorący błysk, jakiego nie ma w kominkach elektrycznych. W kominkach gazowych płomień jest pod presją, a więc cudowny żółty wyraźny blask jest nie do osiągnięcia. Biologiczne kominki nie są przeznaczone do rywalizowania z kominkami na gorącą wodę a także bardzo ciepłe powietrze.

Wolnostojące biokominki możemy w łatwy sposób postawić w dowolnym miejscu i nadają się do wszystkich pomieszczeń, nawet jako szykowny dodatek. Można je śmiało stawiać w wybranym miejscu jako osobny biokominek czy też lokować w sąsiedztwie ściany. Da się je przemieścić, kiedy tylko chcesz – co z pewnością jest dużą zaletą. Wolnostojące biokominki są aktualnie bardzo atrakcyjne.

Biokominki mają możliwość także służyć jako odświeżacze powietrza z naturalnie pachnącymi aromatami, jakie są dołączane do naszych pachnących bioalkoholi. Wbudowane biokominki są odpowiednie do nowych obiektów i są ulokowane w czasie zmiany. Aczkolwiek nie ma kłopotu z zamontowaniem ich w gotowym wnętrzu. Montowanie biokominka jest dosyć łatwe, z reguły są one pewnie zakotwiczone w podłodze albo ścianie. Wkłady kominkowe natychmiast przynoszą oszczędność energii i ciepła. Jeżeli potrzebujesz wyjątkowego kominka i posiadasz swój pomysł na kominek, umów się z nami na spotkanie, a po prześledzeniu możliwości technicznych i praktyczności paleniska wytworzymy palenisko w oparciu o Twe prośby. Kominki gazowe i elektryczne nie są w stanie konkurować z kominkami na bioalkohol. Wkłady do kominka są do kupienia w dobrej kwocie.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *