Rolety drewniane sterowane są tak, żeby były zabezpieczone przed dziećmi.

By zabezpieczyć mieszkanie potrzeba niewiele, przy tym należy spełnić wymagania i zachować design, a także ochronę przed słońcem. Wszystko jest teraz dostępne na wyciągnięcie ręki, zachowując nasz szczególny typ wnętrza. Warto zdecydować się na żaluzje drewniane, bo to właśnie dzięki nim mamy pewność, że okna są zabezpieczone, a wystrój od wewnętrznej strony zachowany a także dopasowany również do tynku mieszkania a ponadto budynku mieszkalnego od zewnętrznej strony.

Wewnętrzne żaluzje są najnowszą metodą zabezpieczenia wnętrza naszych domów i mieszkań przed ciekawością nieznajomych oraz promieniami słonecznymi. Powinniśmy także pomyśleć o wewnętrznych żaluzjach, jakie także są wykonane z drewna. Zrobione z naturalnych tworzyw, tj włókien drewna dęby i lipy. Rozmiary lamelek produkowane na wymiar okna, standardowe wynoszą pięćdziesiąt milimetrów. Aktualnie dostępny jest najnowszy system stabilizujący żaluzje, tak zwany PerfectFix, jaki możemy opcjonalnie dodać do wybranych żaluzji. W chwili obecnej żaluzje drewniane sterowane są tak żeby były zabezpieczone przed dziećmi z ang. Child Safety, dzięki temu mamy gwarancję, że można ustawiać je modalnie, nie martwiąc się, iż pociechy dostaną się do mechanizmu.

 

Dostępne są indywidualne wybory sterowania stronami żaluzji. W tej chwili dostępne są trzy możliwości zamocowania żaluzji: we wnęce, na ścianę albo na skrzydle okna. Taśma materiału dostępna w wielu odcieniach. Do tego dekoracyjna, dostępna w wielu różnych wariantach rozmiarowych oraz barwy blenda z drewna.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *