Ponadto podróżując po Londynie, na pewno nie wolno pominąć Emirates Air Line.

Gdy udajemy się w jakąś podróż, na ogół chcemy odwiedzać miejsca wszystkim dobrze znane czy to z programów telewizyjnych, z lektur, jak i dodatkowo z gazet. Na przykład, w momencie gdy przygotowujemy kierunek zwiedzania Londynu, w pierwszej kolejności rozmyślamy o takowych budowlach jak wieża zegarowa Big Ben, pałac Buckingham gdzie rządzi królowa Elżbieta, znany most Tower Bridge, czy muzeum rzeźb z wosku Madame Tussaud.

Mało który jednak usiłuje odkryć te mniej popularne atrakcje Londynu, dzięki którym zwiedzenie tegoż miasteczka okaże się wyjątkowo nietypowe, a prawdopodobnie i nawet zdołamy wyszukać okazałe zakamarki, które będziemy mogli zarekomendować innym ludziom, wybierającym się w eskapadę do brytyjskiej stolicy. Jeśli chodzi o Londyn mniej znane miejscówki, to niewątpliwie jest to punkt widokowy Sky Garden, z którego można podziwiać zniewalającą panoramę miasteczka. Poza tym spacerując po Londynie, na 100% nie można ominąć Emirates Air Line. Jest to rywal dla kolejki London Eye, z jakiej będziemy mogli obserwować miasto, a wstęp na niego jest o wiele tańszy i co najważniejsze, nie ma tam żadnych kolejek.

Następnym, z mniej znanych londyńskich miejsc, jest Richmond Park. Jest to piękny park, gdzie prócz bardzo dużą ilością zieleni będziemy mogli trafić na jelenie, jakie zamieszkują ten grunt. Pamiętajmy o tym, że udając się do jakiegokolwiek miejsca, warto dokładnie prześledzić miejscówki, które się tam mieszczą, dlatego że często bywa tak, że wywołują one większe wrażenie niż te popularne, które są dla nas najważniejsze do zwiedzenia.

Więcej: londyn mniej znane miejsca

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *