Pojawisz się znowu w jej oczach jako bardzo atrakcyjna osoba.

W wielu przypadkach, po zakończonym związku, mogą pojawić się pytania: Czy prawidłowo zrobiliśmy, a jeśli to była właśnie ta jedyna? Wszak nie było nam razem aż tak źle. Co w takim razie dalej? Jakmogę odzyskać byłą dziewczynę?

Autor: jak odzyskać byłą dziewczynę

Na 100% nie działa magiczne zdanie, jakie sprawi, iż nasza miłość kolejny raz wpadnie w nasze ramiona. Lecz, jest parę działań, które możesz poczynić w celu odzyskania utraconej miłości. Na samym początku trzeba odpowiedzieć sobie szczerze na pytanie, z jakiego powodu mnie rzuciła? Czy głównym powodem stała się utrata zainteresowania tobą, albo odejście do innego, wolała abyście zostali dobrymi przyjaciółmi, czy potrzebowała małej przerwy w związku. Teraz odpowiedz szczerze na kolejne pytanie: Czy jesteś w stanie naprawić to co było złe w waszej relacji albo wyeliminować przyczynę rozstania? Jeśli twoja odpowiedz jest twierdząca – to fantastycznie! Znalazłeś się na drodze do odzyskania swojej miłości. Jakiś czas po zakończeniu związku trzeba dać sobie nieco czasu na zastanowienie i nie próbować kontaktować się ze swoją byłą dziewczyną. A przede wszystkim nie myśleć cały czas o tym jak mogę odzyskać byłą partnerkę.

Jest to dobry czas na zadbanie o siebie. Możesz, a poniekąd musisz w tym czasie pracować nad samym sobą, żeby móc za jakiś czas pokazać się jej jako zupełnie “nowy Ty”. To również dobry czas na odnowienie relacji ze starymi przyjaciółmi, odszukanie nowej pasji, co się z tym łączy dążenie do zdolności bycia samemu ze sobą. Ile czasu potrzebujesz bez kontaktu? Jest to sprawa bardzo indywidualna więc nie ma tutaj złotego środka. W tym czasie możesz zacząć wysyłać jej delikatne sygnały, iż Twoje życie uległo zmianie i to na dobre. Bardzo dobrze mogą do tego posłużyć wszelkie media społecznościowe z jakich oboje korzystacie. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w taki sposób obudzisz jej ciekawość i pojawisz się znowu w jej oczach jako całkiem interesująca osoba. W tym etapie być może znowu zaczniecie wspólnie spędzać czas. Natomiast stąd już blisko do odnowienia związku.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *