Na szczęście problem ten można rozwikłać, kupując Movi Freefly Systems.

Dwudziesty pierwszy wiek przyniósł niesamowitą rewolucję w nagrywaniu filmów. Na dzień obecny, kieszonkowa kamera w komórce pozwala na nagrywanie jakościowo znacznie lepszych filmików, niż kilkanaście tygodni temu profesjonalne sprzęty. Telefon komórkowy jest leciutki, wygodny i poręczny. A dodatkowo  powszechny – możemy go bez problemu a także zupełnie tanio zakupić. Pozostaje jednakże problem typowo ludzki – niezbyt stabilny obraz, który jest efektem drgań dłoni trzymającej telefon.

Na szczęście problem ten da się rozwikłać, zakupując Movi Freefly Systems. Jest to niezwykły gadżet, który służy do normowania ruchów kamerki. Kiedy złączymy go z smartfonem możemy otrzymać sprzęt służący do nagrywania w niemal kinowej jakości. Posiadając Movi Freefly Systems nie trzeba już martwić się tym, iż ktoś nas przez przypadek potrąci w istotnej chwili lub, iż poruszymy ręką w najistotniejszym momencie oraz zniszczymy sobie wyjątkowe a także idealne ujęcie. Sprzęt jest lekki i wyjątkowo poręczny, więc możemy zabierać go gdzieś w plener. Poprzez to uda się nam nakręcić dobre filmy o przyrodzie bez lęku, iż obraz będzie mglisty. Nawet rodzinne filmy zyskają na ogromnej wartości jeśli będą nagrane w ładniejszej formie.

Korzystając z Movi Freefly Systems ratujemy  indywidualne wspomnienia oraz  przemieniamy je w coś wiekopomnego. Zwłaszcza, iż najistotniejszych uroczystości oraz wydarzeń nie potrafimy nigdy powtórzyć od nowa. Taki stabilizator może też ulepszyć jakość pracy osób, które żyją z kręcenia filmików, ponieważ z sukcesem może zastąpić specjalistyczny sprzęt, przy dużo  mniejszych nakładach finansowych. Jeżeli podchodzisz poważnie do pracy z kamerą, to stanowczo musisz przemyśleć zakupienie stabilizatora.

Autor: movi

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *