Które uczelnie w Polsce mają najlepsze opinie wśród absolwentów? Kraków

Uczę się w uczelni średniej na kierunku dziennikarstwo i politologia, aktualnie za kilka tygodni będę pisał maturę oraz oczywiście rozpoczyna się mój najważniejszy jak do tejże pory problem życiowy.
Piszę, że dylemat gdyż nie posiadam bladego pojęcia, którą powinienem wyselekcjonować akademię po oddanej maturze. Otwarcie oznajmię, że nie wiem czemu wybrałam szkołę średnią z takim kierunkiem, gdy polityka mnie całkiem mnie nie ciekawi. Nie chcę popełnić takiego samego nietaktu drugi raz, szczególnie, iż po ukończonych studiach zamierzałam działać w zawodzie więc tak znaczące jest dla mnie podjęcie odpowiedniej decyzji.

Posiadam strasznie wiele zainteresowań lubię ruch, ładnie rysuję, interesuje mnie sztuka, muzyka, jako również psychologia. Nie wiem w jakim kierunku pójść oraz na co poświęcić sto procent osobistej koncentracji.
Zdecydowałam poprosić o pomoc moją matkę, która pracuję w uczelni jako profesorka języka polskiego, dlatego ma wolno powiedzieć najnowsze informacje na temat akademii oraz kierunków.

Matka mi podpowiedziała, abym wstąpiła na stronę internetową: Akademie ranking, i żebym na początku zapoznała się które szkoły są nadzwyczaj uznawane bowiem jak toż moja mam podkreśla “Jeśli są najbardziej powszechne toż oznacza, iż są najtrafniejsze”. Później po wyborze dziesięciu, musiałam się zapoznać z profilami na konkretnej akademii. Tak także uczyniłam, tylko, że dobrałam pięć akademii i w jakiejkolwiek moją uwagę skupiły po dwa profile. Z moim wyborem udałam się do matki, wspólnie poczęłyśmy analizować za oraz przeciw któregokolwiek profilu. Po dwóch godzinach siedzenia udało się mi dobrać uczelnię na którą zdecydowałam złożyć dokumenty, gdy tak widzę z perspektywy momentu toż sobie nie wyobrażam, iż potrafiłabym wyszukać cokolwiek innego niż AWF.

Źródło: Uczelnie

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *