Dałeś ciała na calutkiej linii i Twoja dziewczyna nie chce cię już znać…

Jeśli dałeś faux pas na calutkiej linii i kobieta nie chce cię znać, a w twej głowie kłębią się tysiące kombinacji jakim sposobem  ją do siebie ponownie przekonać. Oto parę sprawdzonych sztuczek w jaki sposób znowu odzyskać byłą ukochaną oraz naprawić własny błąd. Wyjątkowo częstym ostatnimi czasy i interesującym sposobem jest tel do stacji radiowej i urokliwa nuta.

Istnieją nawet audycje w radiu, jakie najczęściej pomagają  pogodzić się skłóconym parom. Jeśli nie jesteś zwolennikiem komunikacji na antenie należy wyposażyć się w dość dużą dawkę wytrwałości, a wszystkie czynności zacząć wprowadzać z roztropnością. W pewnych sytuacjach jeden jedyny miły gest może stać się  bardziej przekonywający aniżeli kilkanaście telefonów dziennie. Dobre maniery oraz intuicja  powinien kierować też przy wyborze prezentu. Niezwykłe przybycie kuriera do biura z kwiatkami może i są formą zwrócenia uwagi otoczenia oraz informacją jak bardzo ci na niej zależy, ale doświadczenie podpowiada, by o intymnych problemach w narzeczeństwie na luzie podyskutować w zaciszu domowym, a niekoniecznie przy innych słuchaczach.

Jeżeli naprawdę jesteś faworytem nocnych wrażeń i twoja partnerka również to uwielbia uciesz ją nie tradycyjną niespodzianką. Wyjątkowo modne ostatnimi czasy są tzw.domy zagadek są one idealną metodą spędzania czasu i nie stanie się to jakieś nudne spotkanko, na które dziewczyna z pewnością się nie zgodzi. Tematyczne pokoje zapewniają, iż będzie toteż intensywna godzina poświęcona na rozwiązywanie zagadek oraz wspólne spędzenie swojego czasu. Żeby wyjść z pokoju trzeba ze sobą wspólnie współpracować a także zgadywać zagadki, a przecież o to ci chodzi. No chyba iż chcesz jeszcze bardziej hardcorowo podejść do tej sprawy, wtedy zostanie wykombinowanie z przyjaciółmi podstępnej intrygi, wezwanie jej przykładowo na szlak do ścigania się albo skok na bungee, a ty też zostaniesz jej wzorowym bohaterem. Wybór z pewnością należy do Twojej osoby.

Autor: jak odzyskać byłą

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *